Yay Burcu 2013 Yorumu

Yay burçları için 2013 yılı birçok alan içinde olumlu yönde gelişmeler kaydedebilmek adına birçok fırsat ortaya çıkacaktır.
Aynı zamanda bu dönem içersinde büyük şanslar elde etmeye başlayacaksınız.
Yıllardır amansız bir şekilde aşık olarak başlayacakları ilişkiler 2013 yılının gelmesiyle birlikte yay burçlarının da kapılarını çalabilir.
Bu ilişkiyi çok kısa zamanda büyük bir ilerleme kat ederek nişan ve ya evliliğe kadar götürmek ve ilişkinize ad koymak isteyebilirsiniz.
Fakat hızlı bir şekilde bu ilişkinizi sonuçlandırmak aileleriniz tarafından şaşkınlığa yol açabilir ve karşınıza engeller koyulabilir. Bu duruma anlayışlı davranınız.
Çünkü bu sizin için daha yararlı bir durum olacaktır.

Bir ilişki içinde olan Yay burçları ise gerçekten çok yoğun olacakları bir yıl geçirecekler diyebiliriz.
Birden fazla olarak aşk olayları yaşayacaklar ve sürekli olarak bir oyuncak gibi ayrılıklar ve ilişki içersinde tartışmalar ortaya çıkacaktır.
Bu durumda sizin ilişkiler yüzünden yıl boyunca yorgun bir hala bürünmenize neden olabilir.
Özelliklede Yay burcunun zamanı içersindeki ilk 10 gününün içinde hayata gözlerini açmış yay burçları için bu durumun daha da şiddetli olabilecek durumlar arasında yer almaktadır.
Ama hemen korkuya kapılmayın çünkü bunlar olması gereken durumlar olup sizin gerçekleri görmenizi sağlayacak olgulardır.

,, , , , ,