Oğlak Burcu 2013 Yorumu

02 Eki 2012 | 2013 Yılı Burç Yorumları

Oğlak burcuna sahip kişiler için 2013 yılı çok tutumlu olacakları ve maddi bakımdan iyi geçinebilecekleri bir yıl olacaktır.
Aynı zamanda işçi sıfatları daha da yoğunlaşacak ve tam bir iş kolik halini alacaklardır.
Kendinize disiplin uygulamaya çalışacak ve güçlü disiplininiz ile birlikte parasal güvencenizi çok rahat bir şekilde elde etmeye çalışacaksınız.
Bu çalışma hırsı sizi sosyal yönden ve cinsel yönden olumlu yönde etkileyecek olan olgular arasında yer alacaktır.
Bu durumlarda ruhsal büyüme arayışı yoğun bir hal alacak ve başka insanlarla isteyebileceğiniz bütünleşme arzusu da sizin için daha çok gerekli hale gelecektir.
Hem bu sebeplerden hem de oğlak burcunun size getirmiş olduğu bazı özelliklerden dolayı bu dönemde gerçektende muazzam bir aşık adayı olabilirsiniz.
Sevdiğiniz kişiyi yüceltmede ve yükseklere çıkarma konusunda bu dönem içersinde neredeyse uzman konumuna gelebilirsiniz.
Bazın durumlarda mutlaka aklınıza takılacak düşünceler arasında yer alan dünyayı kazanmak uğruna insanın ruhundan vazgeçmesi gibi olaylara kafanızı takacak ve gerçekten tüm bunlar için değer mi?
Diye düşünmeye başlayabilirsiniz.
Geçmiş zamanlardan aklınıza gelen derin bir olaydan dolayı hissetmiş olduğunuz acı duygusunu bir dejavu gibi tekrardan hissetmeniz mümkündür.
Cinsel yaşamınızda, sigorta işlemleri ve vergi sorunları gibi konularda bu döneminiz içersinde çok dikkatli olunmalıdır.
Bazı oğlakların doğum haritalarına göre güçlü aşk eğiliminizde azalmalar ya da bu durum aksi hali olan çoğalmalar meydana gelebilir.

Yorum (4) Oğlak Burcu 2013 Yorumu

 1. irem:

  2013 benim için güzel geçiçek hem ben aralık 28 tarihinde dogdum bir aşk yaşarmıyım yaşarsam mutlu olurum lütfen çevaplayın…

 2. halim:

  inşanlahh arkadaşım

 3. mustafa:

  1995 ocak 6 =) yorum gerçek ve iştah kabartıcık umarım şuanda elimde olmayan herşeyi elde ederim =)

 4. hilal:

  benim aşık olma ihtimalim var… =))

Görüşleriniz


© 2014 Falı | 2014 Burçlar: 2014 burç yorumlarını ücretsiz olarak sitemizde okuyabilirsiniz...