Koç Burcu 2013 Yorumu

Koçların ilk on günlük devresinde doğanlar çok büyük bir yenilenme, değişim ve zorlayıcı bir süreç içinde bulunuyorlar.Hayatı zorlamayın.Zorladığınız şeyler de geri dönüp sizi zorluyor gördüğünüz gibi.
Kendinizi yenilemek için karşılaşacağınız fırsatları iyi değerlendirin.
Özellikle şu dönem geri giden Merkür uyumlu etki yapıyor ama yine de geçmişin derinliklerine sizi yürür.
Eski dostlar eski projeler şu anda yeniden gündeme gelecek.
Burcun 10 günlük devresinde doğmuş olanlar şu anda hem eski projelerini yeniden hayata geçirmek hem de dostluklarını ve arkadaşlıklarını gözden geçirdikleri bir süreç içerisinde bulunuyorlar 2013 sizin için özgürleşme yılı olarak tarif edebileceğim özgürlük, yenilenmek, var olan koşullarınızı tamamen değiştirip dönüştürmek isteyeceğiniz bir süreç.
Özellikle önemsediğiniz kişiler önemsediğiniz konular, önemsediğiniz kişilerle ilgili gerilim yaşama ihtimaliniz var.
Fakat bütün bu gerilimlere rağmen aslında tarzınızı ve alışkanlıklarınızı tamamen değiştirme fırsatını da yakalayabileceğiniz bir dönemdir.
Üzerinizde baskı yaratan olaylar aynı zamanda sizin bilincinizin derinlikleri ki potansiyel yeteneklerinizin açığa çıkmasına yardımcı olacak.
2013 yılında kendinizi, tarzınızı ve yaşam tarzınızı tamamen değiştirmeyi başaracaksınız.
Özellikle burcun ve evresinde doğanlar bu sene 2013 yılında evlerini, işyerlerini, ortaklarını, ilişkilerini kısaca hayatlarında istemedikleri ama sürdürdükleri her ne varsa şimdi bu sene bütün bunları değiştirmek mecburiyetinde kalacaklar.Benim tavsiyem en iyisi siz mecbur kalmadan kendiniz değişikliğinizi yapın.

,, , , , ,