Boğa Burcu 2013 Yorumu

2013 yılının boğa burçlarına birbirinden güzel vadelerle geleceği tahmin ediliyor. 2013 Yılının başlarında sahip oldukları ve ya olacakları mesleklerinde çok güzel ve kusursuz bir dönem geçirecekleri açıkça görünüyor.
Hatta iş alanınızda büyük bir Saygınlık kazanacağınız ve yükselebileceğiniz iş girişimlerine imza atabileceğinizi açıkça ortaya koyuyor.
Bunun gibi olayların yanı sıra parasal durumlarınızda da iyi bir miktarda kazanç sağlayacaksınız ve maddi sıkıntılarınızdan tamamıyla kurtulacaksınız.
Bu dönemde kendinizden daha emin olacaksınız ve şans her zaman sizin yanınızda olacaktır.
2013 yılının başlangıcını bitirdikten bir süre sonra yaklaşık 2013 yılının ortalarına kadar geçen şanslı zamanlarınızı da sonra hayatınızda bazı durumları göz önünde bulunduracaksınız ve yeni bir hayat tarzını benimseyeceksiniz.

Bu dönemlerde evliliğinde mutlu bir dönem süren boğa burcu olan kişiler evliliklerini daha da sağlam bir hale getirmek isteyerek bebek sahibi olmak isteyebilirler.
Bunların yanı sıra bebek sahibi olma istekleri çevreden ve ya ailenin yoğun baskılarından dolayı boğa burcu tarafından istenebilir.
İşte bu yüzden 2013 yılından boğa burçlarının bazı duygusal yönleri ortaya çıkacak ve boğa burcuna sahip kişiler için aşırı derecede yoğun olan bir flört dönemi başlayacaktır.
Boğa burçları 2013 yılında eğer ki geçmişte yaşadığı ve onu derinden etkileyen bir ilişki var ise yüksek bir ihtimalle tekrar gündeme gelecek ve size geçmiş ilişkinizi yeniden başlatabilmek için bir fırsat kazanmanız sağlanacaktır.
Fakat bu fırsat sizin için daha da sıkıntılı günlere sebep olabilir ve eski ilişkiniz sırasında yapmış olduğunuz hataların sonucu olarak bu yeni başlangıçta eski hatalarınızın kötü sonuçlarını hissedebileceksiniz.
Bunun olabilme ihtimali ile birlikte olabilecek başka bir durum ise ilişkiniz olduğu zamanlardaki sevgilinizin kötü bir sağlık probleminin ortaya çıkabilme durumdur.
Sizde bu problem sonucunda derin bir üzüntüye kapılabilirsiniz.

,, , , , ,